Masz już dostęp? Zaloguj się tutaj

Koszty zlecania marketingu
SĄ ZA WYSOKIE DLA MAŁYCH FIRM!

Czy któreś z poniższych zdań brzmi dla Ciebie znajomo?

Masz świetny pomysł na promocję firmy ale nie wiesz od czego dokładnie zacząć i jak zmienić pomysł w plan działań.

Spędzasz niezliczoną liczbę godzin próbując robić marketing dla swojej firmy ale frustrują Cię ciągłe zapasy ze sprawami technicznymi i organizacyjnymi.

Masz już zaplanowany marketing i nawet wykonujesz działania, ale nie idzie tak dobrze jak w Twoich założeniach. Zaczyna brakować Ci pomysłów jak to zmienić.
 

Jeśli tak, to już wiesz także jakim polem minowym może być próba zdobycia wartościowych porad i wsparcia w tym zakresie.

Marketing Twojej firmy właśnie może stać się łatwiejszy i przyjemniejszy!

 

 

Spójrzmy prawdzie w oczy. Koszt sensownych i dających rezultaty działań promocyjnych wykonywanych przez agencje reklamowe jest w ponad 90% przypadków zbyt wysoki, aby mogła go udźwignąć mała firma.

Dlaczego zarobienie pierwszych (i kolejnych) złotówek z wykorzystaniem marketingu ma aż tyle kosztować? Jest to przeważnie więcej niż rata kredytu hipotecznego.

Między innymi z tych powodów powstała Księga Miesięcznego Marketingu

 

Miałem dość słuchania opowieści o świetnych ludziach (takich jak Ty) z jeszcze lepszymi pomysłami, którzy utknęli w swoim dążeniu do sukcesu w promocji swojej firmy. A wszystko to przez:

Pseudo speców od marketingu, którzy obiecują dużo a dają bardzo mało...

Nadmiernie techniczne instrukcje, które potrafią zanudzić na śmierć, a nie mówią nic o strategii...

Drogie kursy, po których spodziewasz się olbrzymiej pomocy, a które pomogą Ci dopiero wtedy, gry Twój budżet na marketing będzie równie ogromny...


Na szczęście masz już to za sobą...

Księga Miesięcznego Marketingu to teraz Twoje podstawowe źródło zadań do wykonania, porad i wsparcia, których potrzebujesz do zaplanowania, stworzenia i rozwoju działań promocyjnych Twojej firmy.

Korzystanie z Księgi Miesięcznego Marketingu umożliwia Ci:

  • Wdrożenie działań marketingowych w taki sposób, który polubisz, który będzie generował dochody i zapewni odpowiedni styl życia
  • Przyciągnięcie większej liczby Klientów i utrzymanie ich na dłużej, tak by wracali chętnie po kolejne zakupy
  • Zajęcie się techniczną stroną budowania i zarządzania planu marketingowego
  • Wykorzystanie wiedzy oraz doświadczenia innych osób korzystających z Księgi podczas rozmów w tajnej grupie
i wiele, wiele więcej...

"Paweł nie tylko mówi, co mam zrobić. On przechodzi ze mną przez to wszystko. Tylko w ciągu ostatniego pół roku pomógł mi bardziej niż ktokolwiek inny przez wiele lat wstecz. Wszystko jest jasno i prosto wyjaśnione, a co najważniejsze, profesjonalnie! Nie mam słów by to dostatecznie opisać..."

Tomasz Wojciechowski

"Spotkanie z blogiem Pawła było totalną zmianą w moim życiu. Dostałem w końcu wszystko, czego potrzebowałem jeśli chodzi o działania reklamowe mojej firmy. Było to wsparcie techniczne i masa najdrobniejszych szczegółów, o których inni nie mówią. Paweł pokazuje tu sprawdzone metody a ja nie muszę szukać i testować wszystkiego sam..."

Mirek

Oto co otrzymasz w ramach korzystania z Księgi Miesięcznego Marketingu:

 Plan działania

Co miesiąc otrzymujesz nową Księgę, a wraz z nią fragment mapy – całościowego planu działań marketingowych. Plan poprowadzi Cię przez wszystko co trzeba zrobić, niezależnie od tego czy planujesz, tworzysz, uruchamiasz lub rozwijasz swoją firmę. Dzięki mapie śledzisz swoje postępy, unikasz przeciążenia i wiesz na czym w danym momencie trzeba się skupić.


Szczegółowa wiedza

Co miesiąc nowa Księga dostarczy Ci wiedzy oraz praktycznych porad dotyczących wszystkich aspektów planowania, wdrażania i rozwoju działań marketingowych w Twojej firmie.


Lista zadań

Co miesiąc nowa lista zadań do wykonania. Ich wykonanie da Ci pewność, że cały czas jesteś na bieżąco z kolejnymi elementami planu.


Wspierająca społeczność

Porady, opinie, motywacja i wsparcie od unikatowej społeczności – innych właścicieli firm podobnych do Twojej, chcących czerpać radość z prowadzenia własnej firmy.


Kulisy

Otrzymujesz wgląd do tego nad czym aktualnie pracuję i co testuję, co działa, a co nie działa. Wcześniej niż osoby, których tu nie ma.


Materiały video

Raz na jakiś sesja na żywo w tajnej grupie na Facebooku. Sesje live będą przeplatane dodatkowymi materiałami video.


Ekskluzywne bonusy

Co miesiąc nowa lista narzędzi przydatnych do wdrożenia wiedzy, lista zadań a także przykłady oparte o firmy osób, które korzystają co miesiąc z Księgi.

"Jest konkretnie..."

E.

"Najbardziej podoba mi się to, że w odróżnieniu od innych sprzedawców tego typu usług - Ty jesteś bardziej "realny". Co to znaczy? To znaczy, że jesteś osobą, do której mogę się odezwać, zapytać o poradę, polajkujesz też czasem moje posty na facebooku :)..."

Justyna H.

Zajrzyj do wnętrza Księgi Miesięcznego Marketingu...

 

Księga jest pełna dogłębnych, praktycznych zasobów we wszystkich obszarach planowania, budowy, prowadzenia i rozwijania udanego marketingu Twojej firmy...

Co miesiąc Księga zawierająca szeroki zakres umiejętności i technik, które będą miały wpływ na Twoje powodzenie, m.in.:
  • o reklamach innych niż wszystkie – takich, które zwrócą na siebie uwagę
  • o tym, jak dobrze wykorzystać nieswoje znajomości
  • o podtrzymaniu kontaktu z nowo poznanym potencjalnym Klientem
  • o tym, jak skutecznie się wyróżnić na tle konkurencji
  • o tym, w którym miejscu tak naprawdę masz okazję zarobić
  • o tym, jak zwiększyć liczbę sytuacji, w których droga Twoja i Klienta się stykają
Ebooki i plany działań

Ćwiczenia, arkusze, listy kontrolne, formularze i inne załączniki, które pomogą Ci naprawdę wdrożyć to, czego się uczysz
Bądź częścią społeczności

Zadawaj pytania, prośby o opinie, uzyskaj pomoc w kwestiach technicznych i omawiaj wyzwania, problemy oraz sukcesy
Sesje na żywo i video

Sesje pytań, odpowiedzi i opinii oraz dostęp do archiwum nagrań video
Zasoby tylko dla członków grupy

Od bonusów, narzędzi i plików do pobrania, po specjalne oferty i rabaty tylko dla aktywnie korzystających z Księgi
Wykup natychmiastowy dostęp do Księgi!

Jeśli wiesz już, że chcesz przenieść marketing swojej firmy (i firmę także) na wyższy poziom, zapisz się na Księgę Miesięcznego Marketingu, wybierając jedną z opcji poniżej i dołącz do nas...

Płacę raz na rok

2 miesiące za darmo!

370 zł

KUPUJĘ
Płacę raz na 3 miesiące

dla oszczędności i wygody

107 zł

KUPUJĘ
Płacę raz na miesiąc

odnawiasz lub rezygnujesz kiedy chcesz

37 zł

KUPUJĘ

"Doświadczenie Pawła dało mi wiele wskazówek i pewności w tym co muszę zrobić. Wiedziałam, że mam za sobą świetne wsparcie. Otrzymuję odpowiedzi na wszystkie pytania oraz opinie o moich sposobach na wdrożenie tego wszystkiego w firmie."

Natalia Walicka

"Uratowałeś wiele godzin w moim życiu. Uratowałeś mnie przed pominięciem bardzo ważnych spraw, które muszę zrobić, a o których nawet nie wiedziałam. To mnie uratowało w momencie, gdy moja firma była już prawie na krawędzi. Dla mnie to ma ogromne znaczenie. Polecam!"

Kasia

Kilka słów o mnie...

 

Cześć, nazywam się Paweł Kępa i na co dzień prowadzę m.in. bloga „Mała Wiejska Firma”, którego pewnie już znasz.

Od 12 lat zajmuję się marketingiem - w różnej postaci. Zbierałem doświadczenie w kilku mniejszych i większych agencjach reklamowych, marketingowych, internetowych. Od 2011 roku prowadzę własną firmę. Z roku na rok rozwija się nie tylko moja firma, ale rozwijają się też firmy, którym pomagam, z którymi współpracuję.

Poza tym prowadzę kilkanaście własnych witryn internetowych i sklepów, na których sprawdzam to wszystko, o czym później opowiadam na blogu. A teraz także w specjalnej wersji, w formie Księgi Miesięcznego Marketingu.

REZYGNACJA w 15 sekund

 

Kup teraz i przekonaj się na własnej skórze. Ukończ ebook, wprowadź zawartą w nim wiedzę w życie i obserwuj, jak zmienia się Twoja firma.

Nad Księgą pracujemy wspólnie wraz ze wszystkimi jej uczestnikami. W Księdze pojawiają się konkretne przykłady na bazie sytuacji z firm uczestników, którzy będą chcieli podzielić się takimi informacjami publicznie. Dzięki temu cały zawarty w księgach materiał będzie łatwiejszy do przerobienia i wdrożenia w Twojej sytuacji.

Możesz zrezygnować nawet 24 godziny przed zakończeniem okresu, jaki masz wykupiony. Wszystko zajmuje mniej niż 15 sekund i wystarczy tylko wysłać maila z rezygnacją na adres pawel@malawiejskafirma.pl.

Nic nie tracisz! Możesz jedynie zyskać :)

Ostatnią rzeczą, której pragnę jest Twoje niezadowolenie.

Kto powinien kupić księgę?

 

Osoby, które nie są zadowolone z efektów swojego marketingu

Osoby, które chcą działać strategicznie i długofalowo poprawiać sytuację swojej firmy

 

 

Kto nie powinien kupować księgi?

 

Osoby, które są bardzo zadowolone ze skuteczności swojego marketingu i nie chcą obniżać jego kosztów

Osoby, które nie chcą rozwijać swojej firmy

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 

Na pewno masz pytania. Spróbujmy na nie odpowiedzieć ...

Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak otrzymasz fakturę za każdą dokonaną płatność. Wystarczy podać dane do faktury podczas zakupu.

Czy mogę zrezygnować?
Tak, możesz zrezygnować w każdej chwili. Wystarczy wysłać maila na pawel@malawiejskafirma.pl na conajmniej 24 godziny przed końcem opłaconego okresu.

Którego dnia miesiąca będę otrzymywać nowe materiały?
Każdy uczestnik ma swój termin, w zależności od tego, kiedy dokonał przystąpienia. Nowe materiały otrzymywać będziesz co 30 dni.

Jak zacząć otrzymywać księgę?
Wystarczy dokonać zamówienia wybranego wyżej pakietu. Następnie opłacasz zamówienie i otrzymasz ode mnie maila potwierdzającego, w którym poznasz wszystkie szczegóły.

Czy mogę kupić pakiet na cały rok ale płacić co miesiąc?
Nie - dlatego, że pakiety na dłuższy okres są tańsze. Dzięki temu, że płacisz z góry za dłuższy okres, oszczędzasz. Chcę w ten sposób nagrodzić takie osoby. Jeśli chcesz płacić raz w miesiącu to po prostu po miesiącu kupujesz dostęp na kolejny miesiąc itd. Nie bój się - nie otrzymasz przez to ciągle tych samych materiałów. :)

Jeśli jest cokolwiek, co do czego nie masz pewności lub czegoś dokładnie nie wyjaśniłem albo masz obawy lub pytania, napisz na pawel@malawiejskafirma.pl, a chętnie Ci odpowiem.

"O klasie Pawła świadczy ogromna ilość informacji o obszarze swojego działania. To pozwala stwierdzić, że trafiło się na profesjonalistę..."

Grzegorz Belowski

"Sam fakt podpatrywania jak Paweł prowadzi swoje działania marketingowe na mnie (i innych swoich czytelnikach), zainspirował mnie do dokonania wielu pozytywnych zmian. Jego filmy instruktażowe są niezwykle pomocne, podobnie zresztą jak artykuły na blogu."

Michał Włodarczyk

Wykup natychmiastowy dostęp do Księgi!

Jeśli wiesz już, że chcesz przenieść marketing swojej firmy (i firmę także) na wyższy poziom, zapisz się na Księgę Miesięcznego Marketingu, wybierając jedną z opcji poniżej i dołącz do nas...

Płacę raz na rok

2 miesiące za darmo!

370 zł

KUPUJĘ
Płacę raz na 3 miesiące

dla oszczędności i wygody

107 zł

KUPUJĘ
Płacę raz na miesiąc

odnawiasz lub rezygnujesz kiedy chcesz

37 zł

KUPUJĘ