O blogu

Cześć, nazywam się Paweł i jestem właścicielem Małej Wiejskiej Firmy. Skoro tutaj jesteś, to domyślam się, że tak jak mnie, dotykają Cię pewnie problemy związane z prowadzeniem małej firmy na lokalnym rynku - w małym miasteczku albo na wsi. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się je rozwiązać.

Od 11 lat zajmuję się marketingiem - w różnej postaci. Zbierałem doświadczenie w kilku mniejszych i większych agencjach reklamowych, marketingowych, internetowych. Od 2011 roku prowadzę własną firmę - agencję reklamową na wsi ;) Z roku na rok udaje się to coraz lepiej. Rozwija się nie tylko moja firma, ale rozwijają się też firmy, którym pomagam, z którymi współpracuję.

 

Jakie informacje znajdziesz na blogu?

Poniżej tylko krótka lista tematów, jakie są tu poruszane:

  • Jak skutecznie reklamować swoją firmę na wsi i w małym mieście?
  • Jakich błędów wystrzegać się podczas promocji swojej marki?
  • Ile kosztuje dobra reklama małej firmy?
  • Sposoby na bezpłatną reklamę swojej działalności.
  • Jak wyciągnąć firmę z trudnej sytuacji?
  • Jak zdobywać klientów?
  • Jak stworzyć plan działania firmy?

Powyższa lista to nie wszystko. Można powiedzieć, że blog opowiada o prowadzeniu i promocji małych firm na wsiach i małych miasteczkach.

Na blogu pokażę Ci prawdziwe liczby. Wydatki związane z prowadzeniem i promocją firmy i zyski, jakie udało się dzięki temu osiągnąć.

 

Dlaczego to robię?

Udostępniam tutaj swoję wiedzę. Za czytanie artykułów nie musisz płacić. Będę wdzięczny, jeśli podziękujesz mi w krótkim mailu albo udostępnisz swoim znajomym, którym wiedza zebrana na blogu może się przydać.

Tworzę ten blog dla Ciebie. Dzielę się problemami swoimi oraz małych firm, z którymi współpracuję. Przedstawiam rozwiązania, które zadziałały, ale też te, których stosować nie warto. Oszczędź swój czas, na szukaniu dobrych rozwiązań metodą prób i błędów. Skorzystaj z tego, co znajdziesz tutaj.

Większość sytuacji jakie opisuję na blogu, opisuję z własnego punktu widzenia. W Twoim przypadku może być zupełnie inaczej. Nie jestem nieomylny, dlatego proszę - miej to na uwadze.

pozdrawiam serdecznie,
Paweł :)

Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o nowych artykułach na blogu,
wystarczy że zostawisz swoje dane i zapiszesz się na mój newsletter.
Na pewno nie otrzymasz ode mnie spamu.
Tak samo jak Ty, ja też go nie nawidzę.

DARMOWY EBOOK

Pobierz darmowy ebook
GDZIE SĄ MOI KLIENCI?
Czyli jak zdobywać Klientów prowadząc lokalny biznes?

Copyright © Mała Wiejska Firma. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.